Zbrodni w komórce

Spis odcinków

Zbrodni w komórce sezon 1

Dowiedz się więcej o odcinkach programu


Zbrodni w komórce

Co roku na całym świecie kamery rejestrują tysiące przestępstw i zachowań mocno odbiegających od normy – kamery wmontowane w telefony komórkowe.

W naszym nowym programie zajmiemy się rewolucją w zwalczaniu przestępczości i przyjrzymy bliżej nie tylko aktom przemocy czy wandalizmu, ale także napadom szału u kierowców i ulicznym zamieszkom

Dowiemy się, jak nowe pokolenie cyfrowych obywateli, z telefonami w pogotowiu, stoi na czele tej rewolucji i jak policja wykorzystuje dowody zebrane przez zwykłych ludzi.

Wiele z tych nagrań wykonali przechodnie, którzy następnie przekazali je policji. To pozwoliło wytropić sprawców i postawić ich przed sądem.

Jednak najbardziej niezwykłe w naszym programie są filmy wykonane przez samych przestępców, którzy traktują je jak trofea i często zamieszczają w internecie, by pochwalić się jak łamią prawo. Otrzeźwienie przychodzi wtedy, kiedy policja dzięki tym nagraniom dociera do sprawcy i doprowadza go przed oblicze sprawiedliwości.

W „Zbrodni w komórce” zobaczymy najciekawsze z tych filmów i dowiemy się, jak telefony komórkowe, bardziej nawet niż systemy monitoringu, służą dziś jako narzędzie do walki z przestępczością.

Jak Oglądać

TV:
Cyfrowy Polsat nr 25 / 80
nc+ nr 139
TK Chopin
Toya nr 354
UPC nr 117 lub 405
 
Online:
Cyfrowy Polsat Go
ipla
Horizon Go
nc+ go
Toya Go
 

Kartoteka przestępstw

Zajrzyj do archiwum Crime & Investigation Networks i przestudiuj akta najsławniejszych morderców.

Więcej informacji

Paragraf 148 - kara śmierci

Poznaj nasłynniejsze polskie sprawy kryminalne, które zakończyły się wyrokiem kary śmierci!

WIĘCEJ INFORMACJI

Moje opętane dziecko

Więcej informacji