Polskie Prywatne Zbrodnie

Spis odcinków

Polskie prywatne zbrodnie sezon 1

Dowiedz się więcej o odcinkach programu


Polskie Prywatne Zbrodnie

"Polskie prywatne zbrodnie" to wstrząsający serial fabularno-dokumentalny pokazujący zbrodnie, które spotkały niewinnych ludzi. W drodze do szkoły, w domowym zaciszu, w miejscu pracy i wielu innych miejscach – mordercy czają się na niewinne ofiary wszędzie. Ale co najbardziej zaskakuje, zabójcami okazują się bliscy ofiar – ojciec, matka, mąż, narzeczony, dziewczyna lub zazdrosny kochanek. Mordują z osobistych powodów bo każda z tych zbrodni to prywatna zbrodnia. Mordercy nie mają litości i nie rozróżniają czy jest to nastoletni chłopak lub dziewczynka, starsza kobieta lub mężczyzna. Chcą zabić.

W tym cyklu pokazujemy rodziny w żałobie, które nie mogą odżałować zamordowanych bliskich. Ich wyznania są pełne emocji, łez i bólu. Dzięki pracy policyjnych śledczych, którzy pracują z wielkim zaangażowaniem i determinacją, poznajemy szczegóły poszukiwania sprawców. Razem z prokuratorami, którzy hołdują zasadzie, że za każdą zbrodnię musi być kara, weryfikujemy kolejne hipotezy śledztwa. W każdym odcinku policyjny profiler odsłania ciemne tajemnice mordercy i buduje jego portret psychologiczny. Morderca, który wydaje się porządnym i spokojnym obywatelem a w trakcie śledztwa okazuje się bezwzględnym i przerażającym zabójcą.

W "Polskich prywatnych zbrodniach" pokażemy między innymi historie: czternastolatki zgwałconej i zamordowanej przez własnego kuzyna w drodze do szkoły. Męża, który spowodował wypadek samochodowy z udziałem żony w celu wyłudzenia odszkodowania. Żonę, która przyrządziła mężowi zatrute kanapki do pracy. Chłopaka, który udusił swoją dziewczynę bo szantażowała go, że jest w ciąży. Męża, który wstrzyknął strzykawką truciznę żonie w czasie snu. Dziewczynę, która udusiła kochanka i zakopała go pod podłogą własnego domu.

"Polskie prywatne zbrodnie" to wiele różniących się spraw ale z takim samym efektem końcowym – śmiercią po której następuje śledztwo i nieuchronna kara – bo żadna zbrodnia nie zostaje niewyjaśniona i nieukarana.

"Polskie prywatne zbrodnie" to dziesięć półgodzinnych filmów, które są wyprawą przez szokujące śledztwa policyjne, poprzez sprawy morderstw, które miały pozostać niewyjaśnione bo były zaplanowane jako zbrodnie doskonałe.

Jak Oglądać

TV:
Cyfrowy Polsat nr 25 / 80
nc+ nr 139
TK Chopin
Toya nr 354
UPC nr 117 lub 405
 
Online:
Cyfrowy Polsat Go
ipla
Horizon Go
nc+ go
Toya Go
 

Kartoteka przestępstw

Zajrzyj do archiwum Crime & Investigation Networks i przestudiuj akta najsławniejszych morderców.

Więcej informacji

Paragraf 148 - kara śmierci

Poznaj nasłynniejsze polskie sprawy kryminalne, które zakończyły się wyrokiem kary śmierci!

WIĘCEJ INFORMACJI

Moje opętane dziecko

Więcej informacji