NIEPODWAŻALNE DOWODY ZBRODNINIEPODWAŻALNE DOWODY ZBRODNI

Kiedy w sprawie o morderstwo nie ma podejrzanego, żadnych przesłanek, a nieraz nawet ciała, śledczy stają przed najtrudniejszym testem.

Trzeba zebrać dowody. Dowody muszę zostać zbadane Większość dowodów jest bezużyteczna jeśli nie można ich powiązać z podejrzanym...Większość ofiar znała swojego zabójcę.

Dlatego właśnie zabójstwo zdaje się najprostszą zbrodnią do rozwiązania, jednak 20% morderstw w Wielkiej Brytanii jest sklasyfikowana jako "popełniona w niewyjaśnionych okolicznościach". W programie "Niepodważalne dowody zbrodni" Robbie Coltrane ujawnia osiem najcięższych, najbardziej skomplikowanych i szokujących spraw, nad jakimi pracowała brytyjska policja.

W każdym odcinku skupiamy się na dowodach zbrodni: jak zostały odkryte, co znaczyły i dlaczego były kluczowe w rozwiązaniu sprawy. Robbie przeprowadza wywiady z śledczymi prowadzącymi te sprawy i specjalistami od medycyny sądowej, którzy niejednokrotnie po raz pierwszy mówią o najcięższych i najbardziej skomplikowanych sprawach w ich karierze.

 

 

Jak Oglądać

TV:
Cyfrowy Polsat nr 25 / 80
nc+ nr 139
TK Chopin
Toya nr 354
UPC nr 117 lub 405
 
Online:
Cyfrowy Polsat Go
ipla
Horizon Go
nc+ go
Toya Go
 

Kartoteka przestępstw

Zajrzyj do archiwum Crime & Investigation Networks i przestudiuj akta najsławniejszych morderców.

Więcej informacji

Paragraf 148 - kara śmierci

Poznaj nasłynniejsze polskie sprawy kryminalne, które zakończyły się wyrokiem kary śmierci!

WIĘCEJ INFORMACJI

Moje opętane dziecko

Więcej informacji