Spis odcinków

Brytyjskie tabu sezon 3

Dowiedz się więcej o odcinkach programu
Artykuły
Poznaj ekspertów

Dr Keri NixonBrytyjskie tabu

Trudno sobie wyobrazić, zapomnieć nie sposób...

„Brytyjskie tabu” to szokujący serial dokumentalny poświęcony autentycznym historiom kryminalnym, tak niezwykłym i wstrząsającym, że chwilami aż trudno w nie uwierzyć.

Autorzy nie unikają żadnych tematów, od kazirodztwa i gwałtu aż po dzieciobójstwo i morderstwo. „Brytyjskie tabu” to najgorsze koszmary rodzin, wspominane i przeżywane na nowo przez krewnych i znajomych, którzy znaleźli się w samym sercu wydarzeń, a także przez prowadzących te sprawy policjantów.

W cyklu tym zobaczymy m.in. pierwszy raz przedstawianą w telewizji historię pierwszej ofiary Micka Philpotta – Kim Hill – która w wieku zaledwie 17 lat została przez niego 27 razy dźgnięta nożem, historię 15-letniej Danielle Jones, porwanej i zamordowanej w 2001 roku przez jej wuja Stuarta Campbella, a także historię Nikitty Grender, zamordowanej w 2010 roku, w 9. miesiącu ciąży, przez Carla Whanta, kuzyna jej narzeczonego.

Każdy odcinek przedstawia chronologię wydarzeń i ich dokładną rekonstrukcję na podstawie prywatnych nagrań wideo, rodzinnych zdjęć, materiałów archiwalnych oraz niepokazywanych dotąd policyjnych nagrań z miejsca przestępstwa.

Analizy ekspertów: psycholog sądowej dr Keri Nixon oraz psycholog Emmy Kenny, pozwolą nam lepiej zrozumieć, jak czyny jednostki mogą dramatycznie wpłynąć na życie najbliższych jej osób.

Poniedziałek 23:00

Jak Oglądać

TV:
Cyfrowy Polsat nr 25 / 80
nc+ nr 139
TK Chopin
Toya nr 354
UPC nr 117 lub 405
 
Online:
Cyfrowy Polsat Go
ipla
Horizon Go
nc+ go
Toya Go
 

Kartoteka przestępstw

Zajrzyj do archiwum Crime & Investigation Networks i przestudiuj akta najsławniejszych morderców.

Więcej informacji

Paragraf 148 - kara śmierci

Poznaj nasłynniejsze polskie sprawy kryminalne, które zakończyły się wyrokiem kary śmierci!

WIĘCEJ INFORMACJI

Moje opętane dziecko

Więcej informacji