Bestie w ludzkiej skórze

Spis odcinków

Bestie w ludzkiej skórze sezon 1

Dowiedz się więcej o odcinkach programu


Bestie w ludzkiej skórze

Brutalna prawda o współczesnej policji jest taka, że mimo wszystkich testów DNA, profili przestępców i rozbudowanego monitoringu wciąż bardzo trudne złapać mordercę. Ktoś, kto zabija przypadkowe osoby tylko dlatego, że go to pociąga, może umknąć nawet najwszechstronniej wyszkolonym i najlepiej wyposażonym śledczym. Na szczęście mordercy zwykle popełniają błędy.

„Bestie w ludzkiej skórze” to nowy serial dokumentalny, który opowiada zaskakujące historie o tym, jak ostatecznie udało się postawić przed sądem kilku z najbardziej przerażających morderców w Europie. To opowieść o szokujących zbrodniach i głupich błędach, które zadają kłam stereotypowi genialnego przestępcy i pokazują, że najbardziej nieludzkie zbrodnie popełniają ludzie bardzo zwyczajni.

Poprzez niezwykłe materiały archiwalne, wywiady oraz specjalnie zrealizowane udramatyzowane rekonstrukcje wydarzeń poznajemy historie morderców od dzieciństwa po więzienną celę. Śledzimy ich życie dzięki relacjom osób, które ich osobiście znały, odkrywając, że nie byli to bynajmniej zimno kalkulujący geniusze, ale ludzie pozornie zwyczajni, a często wręcz żałośni.

Psycholog kryminalny David Holmes i kryminolog Kacper Gradoń przedstawiają fachowe opinie o każdym z bohaterów, każdy odcinek pokazuje też błędy, które doprowadziły do aresztowania mordercy. Wielu przestępców wpadło nie dzięki „wytężonej pracy” upartego policjanta-samotnika, ale z powodu własnych błędów, zbiegów okoliczności czy zwykłego szczęścia śledczych.

„Bestie w ludzkiej skórze” demistyfikują najbardziej przerażających zbrodniarzy w historii i ujawniają prawdę o ich zbrodniach i aresztowaniu.

Jak Oglądać

TV:
Cyfrowy Polsat nr 25 / 80
nc+ nr 139
TK Chopin
Toya nr 354
UPC nr 117 lub 405
 
Online:
Cyfrowy Polsat Go
ipla
Horizon Go
nc+ go
Toya Go
 

Kartoteka przestępstw

Zajrzyj do archiwum Crime & Investigation Networks i przestudiuj akta najsławniejszych morderców.

Więcej informacji

Paragraf 148 - kara śmierci

Poznaj nasłynniejsze polskie sprawy kryminalne, które zakończyły się wyrokiem kary śmierci!

WIĘCEJ INFORMACJI

Moje opętane dziecko

Więcej informacji